Cześć! Miło, że do mnie zaglądasz!

Chcesz wiedzieć, kim jest Coachmama? Mam na imię Kasia. Myślę, że nie muszę o sobie wiele pisać, bo to, co najważniejsze, jest w moich tekstach, ale pokrótce…

coach-mama-omnie
Kasia-Krajewska
Jestem pasjonatką pisania od dziecka. Zaczynałam jak tylko poznałam alfabet i metody łączenia liter w wyrazy 🙂
Uwielbiam czytać. Pochłaniam książki jedną po drugiej. Chyba że akurat mam kryzys czytelniczy, czuję się rozbita, nie mogę się skupić, coś innego zaprząta mi głowę. Wtedy robię sobie kilka dni przerwy od czytania, choć zdarza się to bardzo rzadko.
Przemierzam miesięcznie dziesiątki kilometrów. Głównie po moim mieście. Często towarzyszy mi w tych spacerach kilkuletnia córka, która porzuciła wózek jak tylko posmakowała chodzenia na nogach.
Nie lubię rozmawiać przez telefon. Wolę kontakt bezpośredni, smsowy lub listowny.
Nie mam wianuszka znajomych, bo nigdy mi na tym nie zależało, ale mam kilku prawdziwych przyjaciół i staram się dbać o te relacje jak najlepiej potrafię. Najważniejsi są dla mnie oni i moja najbliższa rodzina.
Nie mam wianuszka znajomych, bo nigdy mi na tym nie zależało, ale mam kilku prawdziwych przyjaciół i staram się dbać o te relacje jak najlepiej potrafię. Najważniejsi są dla mnie oni i moja najbliższa rodzina.
Mimo że lubię spotkania z najbliższymi, to mam dużo z samotniczki. Nie wstydzę się tego, że dobrze czuję się w swoim towarzystwie. Nie przeraża mnie samotne spędzanie czasu, siedzenie w domu, spacer w pojedynkę, wyjście do kina czy teatru sama ze sobą. Nigdy się ze sobą nie nudzę.
Otaczam się ludźmi, którzy są podobni do mnie. Cenię w nich szczerość i dobre serce. Jeśli ktoś mnie oszukuje, kręci, kombinuje wybaczam mu, ale nie buduję z nim głębszej relacji. Często taka znajomość naturalnie wygasa.
Drzemie we mnie artystyczna dusza, którą czasem przywalę stertą obowiązków, ale co jakiś czas robię porządki, odgrzebuję ją, dzięki czemu mogę się na chwilę zatrzymać i przenieść do innej rzeczywistości.
Piszę wiersze, opowiadania, maluję akwarelami (wróciłam do tego po wielu latach).
Z wykształcenia jestem dziennikarką i filologiem polskim.
Przez kilka lat pracowałam jako redaktor, próbowałam swoich sił również w innych zawodach, ale w tych innych zawodach nigdy nie zostawałam na długo, bo moja pasja pisania zawsze o sobie przypominała i dlatego wracałam do redakcji. W pewnym momencie znudziła mi się praca pod czyjeś dyktando, dlatego powoli zaczynam robić coś swojego. Zaczynam od bloga, a na czym skończę, sama nie wiem 😉
kasia-krajewska-coach-mama2
kasia-krajewska-coach-mama1
Uwielbiam zmiany jakiekolwiek by one nie były, bo z doświadczenia wiem, że nawet jak początkowo coś wydaje się przerażające albo inne od tego, co sobie zaplanowałam, ostatecznie daje mi dużo dobrego i otwiera przede mną kolejne drzwi.
Interesuję się wszystkim co dotyczy zdrowia i staram się dużo tego zdrowia pod różnymi postaciami wprowadzać do życia swojego i swojej rodziny.
Jestem po 30., ale bardzo lubię ten okres w swoim życiu. Właśnie wtedy wzięłam ślub, pojawiła się na świecie moja wymarzona córeczka, dojrzałam emocjonalnie do wielu rzeczy. Nie jestem zagubiona w tej rzeczywistości, wiem czego chcę i nie robię niczego wbrew sobie. Krótko mówiąc jestem szczęśliwa i spełniona, choć przede mną jeszcze długa droga pełna przygód, inspiracji, nowych pomysłów i nowej wiedzy.
Codziennie staram się, żeby mój dzień nie był zwyczajnym dniem. Chcę budzić się pełna pasji, pomysłów, chęci do życia i do działania. Poza tym chcę być zdrowa i pełna energii, by móc się realizować w tym, co kocham. Ty też? To znaczy, że nadajemy na podobnych falach. W takim razie przeżyj ze mną tę przygodę. Zostań ze mną na dłużej!

A Ty kim jesteś?
Jeśli chcesz mi o sobie opowiedzieć, zapraszam do kontaktu!

Obserwuj mnie na Instagramie